pl en
Ośrodek wypoczynkowo-szkoleniowy w Korzkwi
Zapraszamy do zapoznania się z krótką prezentacja naszego ośrodka i sprawdzenia aktualnej oferty.
Ośrodek Harcerski w Korzkwi składa się z dwóch budynków - w jednym znajduje się 29 miejsc noclegowych oraz świetlica, natomiast w drugim mieści się kuchnia, jadalnia oraz pomieszczenia służbowe. Ponadto, mamy dla Państwa pięć drewnianych, 10 osobowych domków.
Nie ulega wątpliwości, że Kraków jest jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych naszego kraju. Świadczyć może o tym fakt, że do końca XVIII w. był on pełnoprawną stolicą Polski. Według oficjalnych rankingów, Kraków znajduje się w ścisłej czołówce najbardziej atrakcyjnych miast Europy.
Ośrodek Harcerski w Korzkwi znajduje się na południowo-wschodnim krańcu Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Usytuowany 15 km na północny-zachód od Krakowa, stanowi doskonałą bazę wypadową do ważnych punktów na mapie Województwa Małopolskiego.

Paintball

Jeśli jesteś znudzony monotonią dnia codziennego w pracy lub szkole, zabierz znajomych na paintballa. Zapewniamy wam rozrywkę na najwyższym poziomie rodem z filmów akcji z Stalonem czy Vandamem. Atrakcyjne ceny dla grup zorganizowanych dla uczniów, służb mundurowych dla Ciebie. Zabierz rodzinę na Paintball, gdzie wspólnie ojciec z synem, teściowa z żoną, wujek z chrześniakiem staniecie w mundurach z bronią w ręku na polu walki. Grę można połączyć z rodzinnym piknikiem, urodzinami, rocznicami tudzież innymi imprezami rodzinnymi. Nie macie pomysłu na imprezę integracyjną, co roku nudne pikniki i strzelanie do tarczy. My zaplanujemy Wam imprezę, której nie zapomnicie. Zorganizujemy wszystko od A do Z, począwszy od noclegu, ogniska, po atrakcje sportowe, umysłowe i smakowe. Marzenia spełnimy od ręki na rzeczy nie możliwe dajcie nam kilka dni.

 

 

CENA PODSTAWOWA W PAINTBALL:

* 30 PLN/os./100 kulek (marker, maska, ubranie moro, obsługa, gaz). Kolejne koszty to 25 PLN za każde następne 100 kulek.
* Ceny w zależności od imprezy i ilości osób (do negocjacji)
* Dla gości z ośrodka dodatkowe 25 kulek na osobą gratis !

ZHP Chorągiew KrakowskaFundacja\”Gmina\”sqadnica\”\”ngo\”\”fio\”\”fio\”
© Copyright 2014. Zakaz kopiowania bez zgody autora. Wykoanie: Damian Kulig. Właściciel strony: Fundacja Kształcenia Wypoczynku i Rekreacji.
top